سؤال شرعی - ارتباط با نامحرم

خانه استفتائات رساله نوین احکام برگزیده

العروه الوثقی منهاج الصالحین وسیلة النجاة آراء المراجع

احکام > ارتباط با نامحرم:

سؤال شرعی

سوال سلام و خسته نباشید
بابت جوابی را که برایم ارسال نمودید خیلی ممنونم و بسیار به من لطف نمودید.
می خواهم شروع آشنایی ام را برایتان شرح دهم من اول به خاطر کار که قرار بود ماهیانه 400000 تومان به من بدهد تا برم سر کار پیش خودش ولی بعد از آن مرا در بغل خود کشید و گفت من 400000 تومان را به حسابت واریز می کنم ولی باید بیایی پیشم و احساسات مرا درک کنی و بگذاری تا بتونم بدنت را لمس کنم و تو را در کنارم داشته باشم و به شما هیچ آسیبی نمی زنم که دختر بودنت آسیب ببینه فقط نوازشم میکنه و عقد هم نیستم خانواده من اصلا از این رابطه خبری ندارند و از این کارها هم بدشون می آید و من از آبروم هم می ترسم که بریزه . ما فقط با همدیگر دوست شدیم و این آقا به من میگه هر موقع موردی برات پیش اومد که بخوای ازدواج کنی من خودم را کنار می کشم و این رابطه بین من و شما و خدای خودمون مثل یه راز باقی میمونه . ولی من نمیدانم آیا این پولی را که ازش می گیرم حلال و درست است یا نه؟ مشکل آنچنانی هم ندارم از بابت پول چون خودم کار می کنم ولی برای شب عیدی پول کم آوردم و برای پاس کردن چکهایم پول می خوام .
الان با این شرایط من چکار کنم؟ آیا این رابطه ای را که گفتم درست است ادامه بدهم یا نه؟
مرجع تقلید: حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی(مدظله)
 
جواب: سلام علیکم؛رابطه ای که نوشته اید بی عفتی و ناپاکی محض هست.
هم آن مرد خائن که به ناموس و دختر دیگران دست درازی میکند و هم شما که دامن عفّت بالا زده اید و خود را آلوده به ناپاکی نموده اید.
چنین پولی حرام و در حکم پول فحشا میباشد.
اگر از گرسنگی تلف شوید بهتر است تا چنین درآمد کثیف و حرامی داشته باشید.
اگر چکهایتان پاس نشود و آبرویتان بخاطر کم پولی برود بهتر است از اینکه نزد خداوند و اولیاء دین (علیهم السلام) و فرشتگان بی آبرو شوید.
نمیدانم چرا بخاطر این همه رفتارهای دور از عفت و ناپاکی عذاب وجدان ندارید.
این رفتارها خیانت به خدا و انبیاء و اولیاء دین (علیهم السلام) و شهدا و مردم متدین و بویژه خیانت به خانواده و پدر و مادرتان هست.
از این مکان کثیف و لجن و این شخص پلید و بی آبرو هم فاصله بگیرید. یاحقّ.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به پورتال انهار میباشد.
پورتال انهار

این وب سای بخشی از پورتال اینترنتی انهار میباشد. جهت استفاده از سایر امکانات این پورتال میتوانید از لینک های زیر استفاده نمائید:
انهار بانک احادیث انهار توضیح المسائل مراجع استفتائات مراجع رساله آموزشی مراجع درباره انهار زندگینامه تالیفات عربی تالیفات فارسی گالری تصاویر تماس با ما نماز بعثت محرم اعتکاف مولود کعبه ماه مبارک رمضان امام سجاد علیه السلام امام حسن علیه السلام حضرت علی اکبر علیه السلام میلاد امام حسین علیه السلام میلاد حضرت مهدی علیه السلام حضرت ابالفضل العباس علیه السلام ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها پاسخ به احکام شرعی مشاوره از طریق اینترنت استخاره از طریق اینترنت تماس با ما قرآن (متن، ترجمه،فضیلت، تلاوت) مفاتیح الجنان کتابخانه الکترونیکی گنجینه صوتی پیوندها طراحی سایت هاستینگ ایران، ویندوز و لینوکس